Personaalse arengu coachingud

Arenguprotsess, mis keskendub sulle kui inimesele tervikuna ning loob võimaluse märgata mustreid, mis elus korduvaid takistusi loovad ning tagasi tõmbavad.

Mida sulle pakun

Coaching loob sulle toetava keskkonna, kus saad astuda sammu tagasi, et vaadata oma elu eesmärke, väljakutseid ja takistusi värske pilguga ning leida edasiminekuks lahendused, mille peale seni veel pole tulnud. 

Meie ise ja meie elu on tervik, seega näitab kogemus, et ühest teemast kasvab coachingus välja teine. Lõpuks on see meie kasvav eneseteadlikus, mis aitab luua selgust erinevatesse teemadesse.

Märksõna on vastutuse võtmine.

Erinevad teemad, sama elu

Coachingu kohtumised

Meie ise ja meie elu on tervik, seega näitab kogemus, et ühest teemast kasvab coachingus välja teine. Lõpuks on see meie kasvav eneseteadlikus, mis aitab luua selgust erinevatesse teemadesse.

Märksõna on vastutuse võtmine.

Areng ja muutused

Mugavusstoon on arengu lõks. Meil kõigil on alateadlik soov kasvada ning liikuda edasi. Coaching loob ideaalse keskkonna, mis sind mugavustsoonist välja puksib ning sisemist kasvutungi lõkkele puhub.

Kandvad suhted

Meie rahulolu ja edukas toimimine elus tuleb läbi elutervete suhete. Coaching on hea viis kuidas teadvustada oma mustreid, teha muutusi endas ja märgata kuidas suhted hakkavad vastu muutuma.

Karjääri kujundamine

Oled väljakasvanud rollist oma tööelus ning kasuks tuleb uus vaade tegutsemisele.

Coaching aitab sihid paika sättida ja ettevõtmistele hoo sisse lükata.

Noored ja tulevik

Kuhu minu tee mind viib? Milliseid valikuid teha õpingutel ja milline on minu Elu kutse? Kuidas saada aru teistest või hoopis iseendast.

Erihinnaga coaching vanusele 16-24 a.

Kuidas koostöö välja näeb

Kui leiame ühiselt, et asume pärast sobivuskohtumist koostööle, siis kohtume järgmise 3-, 6- või 12-kuu jooksul iga 3-4 nädala tagant 1,5 tunnistel seanssidel. Iga seansi alguses lepime kokku eesmärgis ja asume teele. Olen nende kohtumise kestel sinu jaoks olemas, et toetada küsimuste, lahenduskesksete meetodite, harjutuste ja selle ülimalt väärtusliku – kuulamisega. 


Iga coachingu kohtumine võib olla elumuutev, kuid coachingu tõeline kasu tuleb esile pikema arenguteekonna toetusel. Kolm kuud on aeg, kus coaching su kasuks tööle hakkab.


Ideaalis saame kokku füüsiliselt Tallinnas, kuid kui vaja siis onlines. Võibolla kohtume hoopis metsarajal või rabas.
 Kohtumiste vahelisel ajal on üks 30 minutiline Zoom kohtumine küsimusteks või sihi paika sättimiseks.  Lisaks väikesed kodutööd, jälgimised või harjutused teemast lähtuvalt. 

Iga coaching on ainulaadne – on seatud just sulle, sõltub sinust, su teemast ja hetkeolukorrast. 
Loe coachingu olemuse kohta lähemalt ICF Estonia lehelt

Millist kasu sa koostööst saad

Parem arusaam ja selgus iseendast ning tulemuslik liikumine oma eesmärkide poole. Coachingus avastame kuidas me elu koosneb kindlatest mustritest ja käitumuslikest tendentsidest. Märkamise ja teadvustamise kaudu saame neid mustreid muuta.
Personaalse arengu coachingu eesmärgiks ei ole lahendada vaid ühte konkreetset väljakutset, pigem aidata sul leida oskused paremini hakkama saada muutustega ka tulevikus. See on võimaluste avamise ja  eneseteadlikkuse kasvamise viis.

Hele Soomets - personaalse arengu coachingud
järgmine samm...

Ootan sind coachingusse

Tule sooviga midagi muuta ja pühenduda.

Personaalse arengu coaching on kasulik, kuid vaid siis kui seda tõsiselt võtad. Mina olen sel teekonnal kaasteeline, kuid päris töö, õiged vastused ja tegelikud muutused leiavad aset sinuga.

Oled teretulnud ning ma ma ootan põnevuse ja huviga, mis teemal sind toetada saan.