kasvan. muutun. VASTUTAN.

Arenguprogramm juhtidele – professionaalse kasvamise teekond.
Tule, võta vastutus ja juhi isiklikku edasiliikumist ning arengut.

Arenguprogramm on loodud sulle, kui sa esitad endale küsimusi, et kuidas oma edasist professionaalset arengut juhtida.

Mida programm annab

Sõnastad oma soovid ja tulevikuvisiooni nii professionaalses kui isiklikus plaanis
Õpid aru saama, kuidas sa käitud muutustes
Oskad juhtida oma stressi ja heaolu, et tegutseda maksimaalse energiaga
Oskad teadlikult raskeid otsuseid langetada
Inspireerid ja kaasad inimesi koostööle
Juhid muutusi organisatsioonis ja ühiskonnas tervikuna
Koostad isikliku arengukava ja asud seda ellu viima.

Kellele see programm on loodud?

Juhtidele, kes tunnevad, et klassikaline juhtimiskoolitus on läbitud etapp ning ei ole toonud piisavalt lahendusi, tööriistu sinu ellu.
Tulevastele juhtidele, kes on järelkasvuks oma organisatsioonis ning kes soovivad saada aru, kas juhi roll on midagi, mis neil silma särama paneb.
Juhtidele, kes on jõudnud tõdemuseni, et antud roll on ennast ammendanud, soovivad muutust, aga ei tea, kuidas alustada.

Moodulite sisu

Visiooni loomine

Visiooni loomine ja sihi seadmine ning oma pideva professionaalse arengukava (CPD) koostamine. 

Heaolu ja energia

Kuidas ma enda jaoks defineerin stressi, mis seda tekitab ja kuidas ma sellega toime tulen. Kuidas toimivad tööriistad, mida hetkel kasutan ja kuidas see on seotud mu heaolu ja energiatasemega.

Mina ja muutus

Mis on minu jaoks muutus, milliseid muutuseid väldin ja miks? Meetodid, mida kasutades ma oleksin valmis eksperimenteerima.

Mustrite avastamine

Millised mustrid mu elus domineerivad ja millised mind mugavustsoonis kinni hoiavad? Kuidas piiravaid mustreid tööriistade abil muuta.  

Loovuse käivitamine

Mis mind käivitab ja kuidas mina läbi selle teisi inspireerin. Mis minu sees veel on, kus on minu pimealad ja potentsiaal uueks.

Tegutsema asumine

Olen proaktiivne ja võtan vastutust tööl ja ühiskonnas. Kellega, kuhu, millal ja mis samme astun? Mis on esimene samm, et asuda teele…

Usalda esimest sammu - tule osale

Programmi kestel kohtume 6 korda (4 tundi kell 14.00-18.00), et läbi teadmiste jagamise, harjutuste, eksperimenteerimise, refleksiooni ja taipamiste järjepidevalt edasi liikuda.
Kohtumiste vaheline aeg on uute oskuste kinnistamiseks. Töötad enda individuaalse arengukavaga, mida toetame personaalsete coachingu sessioonidega programmi alguses ja keskel.

Kohtumiste ajad

K 06. märts;  K 20. märts;  K 03. aprill; K 08. mai; T 21. mai; K 12. juuni. 

Programmi maksumus

Hind: 1550 eurot (+ km).  Võimalik tasuda osamaksetena.

Miks selline ülesehitus

Tegemist on arenguprogrammiga, mille on välja töötanud pikaaegse rahvusvahelise kogemusega juhid, kes ise on aastate jooksul kasutanud nimetatud tööriistu, õppinud tundma nende häid külgi ja on neid enda peal rakendanud. Siin kohtub teooria praktikaga ning need tööriistad saavad elluviimise kaudu igaühe enda omaks.

Sinu ümber on kogu programmi jooksul toetav ja arendav grupp, mis ei lase sul “libiseda” vanadesse harjumustesse ja mõtleb sinuga kaasa.  Kindlasti esitab osalemine programmis väljakutseid, aga arengupartneriks on teised grupi liikmed. Grupidünaamika on võimas tööriist kui seda oskuslikult kasutada. Me kohtume silmast-silma – tegelikult ja päriselt (vajadusel saab erandkorras osaleda online). Julgeme arvata, et selle arenguprogrammi läbimise kindel kasutegur saab olema grupiliikmete kogemuse ja teadmise pinnalt enda taipamisteni jõudmine. 

Korraldajad

Juhtimiscoach, inimeste juhtimise valdkonna ekspert, ettevõtja

Ilona Lott

"Olen maailmakodanik, kelle südameasjaks on aidata kaasa inimeste positiivsele enesearengule. Tunnen rõõmu kui näen, kuidas inimene julgeb astuda välja mugavustsoonist, et panna end proovile uues rollis. Muutus on arenguks vajalik, isegi kui see esmalt on ebamugav."

Ilonal on inimeste juhtimise valdkonna tippjuhi kogemus erinevatest maailma nurkadest, nii rahvusvahelisest kui Eesti suurettevõtetest. See kogemustepagas on väärtus, et toetada ettevõtteid organisatsiooni muutuste ja inimeste juhtimise valdkonna strateegia loomisel. Tema peamine kirg on inimene ja areng - olgu siis tippjuhi kingades või mujal. Oma kogemust jagab ta individuaalse ja meeskonna coachina, PARE juhtimise töörühma liikmena ning TalTechis tudengeid koolitades.

ICF certified coach / EBS & AoEC

Arengucoach, turundus-ja kommunikatsiooni konsultant, ettevõtja

Hele Soomets

"Olen sügavalt huvitatud katsetamisest, kuidas elada nii, et kõik elutahud on täidetud ja tasakaalus. Olen kaasteeliseks, mitte õpetajaks, alati valmis õppima, säilitades siira uudishimu, et kuidas saab veel paremini."

Helel on maineka finantsettevõtte rahvusvahelise turundustiimi pikaaegne juhtimise kogemus, mis on andnud kogemuspagasi liidri ja meeskonnaliikmena. Avatus, muutused, positiivne meel ja inimeste arengu toetamine on see, mis teda kannab. Oma kogemust jagab ta arengucoachina nii personaalsetel kui grupi coachingu sessioonidel. ICF certified coach / EBS & AoEC

Hele Soomets - personaalse arengu coachingud